Офіційний сайт Президента України

Порошенко обговорив з прем’єром Нідерландів збереження санкцій проти Росії

  На важливості збереження санкцій проти Росії через невиконання Кремлем Мінських домовленостей  наголосили Президент України та Прем’єр-міністр Нідерландів під час зустрічі у Давосі.

  Також Петро Порошенко та Марк Рютте скоординували свої позиції щодо консультативного референдуму про асоціацію Україна-ЄС. Цей плебісцит Нідерланди оголосили на 6 квітня.

  Після зустрічі із Рютте Президент написав у своєму Twitter: "Для тих, хто сумнівається у ефективості санкцій проти РФ, порада проста: подивіться на курс рубля".

  Іще одну зустріч на полях Давоського форуму український президент провів з прем'єром Норвегії. Співрозмовники так само спільно наголосили на важливості збереження санкцій проти Російської Федерації.

  Нагадаємо, напередодні директор Центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко в ефірі "5 каналу" розповів, що голландське керівництво враховуватиме результати референдуму щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, адже вони відображатимуть громадську думку.

  Раніше Президент України Петро Порошенко заявляв, що голосування на референдумі у Нідерландах стосуватиметься майбутнього не лише України, а й усього ЄС. 

  Попередній матеріал
  Обстрілюючи позиції АТО, бойовики переслідують одразу декілька цілей – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Бірюков розписав у цифрах, наскільки зросли зарплати солдатів та офіцерів ЗСУ

  Зараз для Росії головне завдання не виграти війну, а зняти санкції – експерт

  Грібаускайте: ЄС не зніматиме санкції з Росії, оскільки вона не виконує Мінських угод

  ЄС може зняти санкції із поплічників Януковича, бо Київ досі не пред’явив їм звинувачень – WSJ

  Санкції діють, оскільки Росія почала використовувати різні важелі впливу всередині ЄС, щоб їх відмінити - експерт