president.gov.ua

Порошенко обговорив з посланцями канцлера Німеччини та президента Франції ситуацію на Сході

  Президент України Петро Порошенко обговорив з посланцями федерального канцлера Німеччини та президента Франції Крістофером Хойсгеном і Жаком Одібером ситуацію на Сході України.

  За інформацією прес-служби глави держави, дискусія стала продовженням домовленостей, досягнутих під час останньої телефонної розмови між лідерами України, Німеччини і Франції.

  Президент Порошенко подякував іноземцям за їхнє сприяння у деокупації Донецької і Луганської областей, а також продовженні політики невизнання анексії Криму. Крім того, сторони висловили занепокоєння численними порушеннями режиму припинення вогню з боку бойовиків та перешкоджанням роботі ОБСЄ. Водночас вони також відзначили прогрес, якого досягла Україна у виконанні Мінських домовленостей.

  Серед ключових елементів було названо стале припинення вогню, виведення російських військ і техніки, відновлення Україною контролю за кордоном та звільнення заручників.

  Нагадаємо, 18-19 січня Україну відвідують спеціальні посланці федерального канцлера Німеччини Крістофер Хойсген та президента Франції Жак Одібер.

  Попередній матеріал
  Доба в АТО: півсотні обстрілів, окупанти використовують міномети, гранатомети та бронетехніку
  Наступний матеріал
  У Стамбулі через негоду скасували близько півтисячі авіарейсів