president.gov.ua

Порошенко обговорив з конгресменами США питання інвестицій та кібербезпеки

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з лідером Демократичної меншості у Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Сторони обговорили питання більш тісної взаємодії між США та Україною у питаннях кібербезпеки, у військовій та військово-технічній сфері та підтримці реформ в Україні, зокрема в енергетичному секторі. Окрему увагу було приділено залученню та захисту американських інвестицій в Україні та участі американських компаній у приватизації у нашій державі.

  Президент наголосив на активній позиції української влади щодо подальшої деолігархізації та подолання корупції, в тому числі шляхом активнішого залучення американських спеціалістів для боротьби з відмиванням "брудних грошей".

  Голова делегації Конгресу США Ненсі Пелосі висловила слова солідарності американського народу з Україною та запевнила Президента в подальшій підтримці Сполученими Штатами Америки нашої держави у її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність.

  Члени американської делегації схвально оцінили мирні ініціативи Президента України та зусилля, спрямовані на деескалацію ситуації на Донбасі, встановлення миру та вирішення гуманітарних проблем. Співрозмовники обмінялися думками щодо стану виконання Мінських домовленостей та зусиль України для припинення агресії з боку Російської Федерації, у тому числі у політичній площині.

  Нагадаємо, напередодні делегація Конгресу США провела зустрічі з мером Києва Віталієм Кличком, секретарем РНБО Олександром Турчиновим та прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про місцеві вибори
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура спростувала інформацію про перевірку стосовно Сакварелідзе