president.gov.ua

Порошенко обговорив з головою МЗС Литви безвізовий режим для українців

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом.

  Як повідомляє сайт голови держави, Порошенко подякував керівнику литовського МЗС за незмінно активну підтримку нашої держави у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, надання гуманітарної допомоги переселенцям із постраждалих районів Донбасу, оздоровлення дітей та реабілітацію поранених в АТО українських воїнів.

  Президент поінформував свого литовського гостя про поточну ситуацію на Донбасі, акцентувавши увагу на значному загостренні на лінії розмежування. У свою чергу, Лінас Лінкявічюс запевнив Президента у готовності Литви і надалі всебічно підтримувати Україну, у тому числі шляхом консолідації зусиль світової спільноти для припинення агресії проти України. У цьому контексті Петро Порошенко окремо відзначив системну роботу, яку здійснює на міжнародній арені Литва як непостійний член Ради Безпеки ООН.

  Відбувся також обмін думками щодо перспектив взаємодії двох держав у рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та запровадження безвізового режиму для українських громадян. Міністр закордонних справ Лінас Лінкявічус підтвердив намір Литви сприяти у подальшому Україні на шляху європейської інтеграції, а також у процесі широкомасштабних внутрішніх перетворень, зокрема в сфері електронного урядування.

  Сторони обговорили також питання більш тісної взаємодії між Литвою та Україною у військово-технічній сфері, у тому числі в рамках українсько-польсько-литовської бригади. Нагадаємо, угода про початок її функціонування була підписана міністрами оборони трьох країн 24 липня. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  Матіос розповів, навіщо створено військову прокуратуру зони АТО
  Наступний матеріал
  Російський суд вважає законним засекречування втрат ЗС РФ у мирний час
  Теги:
  Loading...