5 канал

Порошенко: Необхідно навчитися працювати з чинним парламентом - кращого не буде

  Президент України Петро Порошенко зазначив, що чинний склад Верховної Ради відображає українське суспільство, і необхідно навчитися працювати з таким парламентом.

  Про це він сказав на зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо проекту змін до Конституції в частині правосуддя, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Парламент відображає суспільство, і я переконаний, і місцеві вибори це продемонстрували, що кращого парламенту не буде обрано ... тобто нам потрібно навчитися працювати з цим парламентом, парламенту потрібно позбутися популізму і повчитися в українського народу відповідальності", - зазначив глава держави.

  За словами Порошенка, на сьогодні існують всі умови для підвищення відповідальності парламентаріїв.

  "Завершилося перезавантаження влади. Якщо не брати до уваги імплементацію змін до Конституції в частині децентралізації, то Україна житиме 4 роки без виборів. Не потрібно вже обманювати людей, займатися популізмом, не потрібно намагатися отримати, підставляючи кишенькові майдани, які не мають жодного відношення до людей ", - сказав Президент.

  Він також додав: "Я впевнений в тому, що все у нас вийде, і парламент почне працювати, і коаліція консолідується, оскільки альтернативи цьому не існує".

  Нагадаємо, глава держави проведе зустріч з народними депутатами, аби переконати проголосувати за "безвізові" закони.

  Попередній матеріал
  Адвокат Лукаш оприлюднив відео її допиту в ГПУ
  Наступний матеріал
  На чемпіонаті світу з шашок серед юніорів українські спортсмени зайняли перше і друге місця
  Теги:
  Loading...