president.gov.ua

Порошенко: Не пізніше 30 листопада країна повинна мати Антикорупційного прокурора

  Президент України Петро Порошенко сподівається, що до кінця осені буде завершено конкурс на обрання Антикорупційного прокурора.

  Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба глави держави.

  "Не пізніше 30 листопада країна повинна мати Антикорупційного прокурора, який має бути призначений за абсолютно прозорою процедурою", - сказав Порошенко.

  "Цей Антикорупційний прокурор повинен мати довіру суспільства. І кроки на руйнацію цієї довіри є абсолютно антидержавними", - наголосив Президент.

  Глава держави зазначив, що початок роботи Антикорупційного прокурора та Антикорупційного бюро є не лише вимогою надання безвізового режиму, а й важливим пунктом у рамках отримання макрофінансової допомоги.

  Президент також висловив сподівання, що вже з 1 грудня інституції, які мають забезпечити ефективну боротьбу з корупцією в державі, отримають усі справи від Генпрокуратури, почнуть працювати і "вже найближчим часом зможуть прискорити розслідування корупційних справ у спосіб, який викликає стовідсоткову довіру як суспільства, так й наших партнерів".

  Крім того, коментуючи затримання Геннадія Корбана, Президент підкреслив, що процеси боротьби з корупцією і відновлення законності в державі рішучі і будуть продовжуватися.

  Попередній матеріал
  США і п'ять країн Центральної Азії схвалили декларацію про партнерство
  Наступний матеріал
  Охендовський вважає нинішній склад ЦВК найбільш професійним
  Теги:
  Loading...