5 канал

Порошенко напередодні річниці катастрофи рейсу MH17 виступив в ефірі CNN

  Президент України Петро Порошенко виступив в ефірі телеканалу CNN.

  "Я думаю, що, на жаль, вона (реакція Росії на трибунал по Боїнгу) передбачувана. І це дуже погано, тому що після розслідування повинен бути другий етап - відповідальність терористів, які вбивають невинних жертв. Ми рішуче підтримуємо Міжнародний кримінальний трибунал, який має бути ухвалений Радою Безпеки Організації об'єднаних націй. І ми думаємо, що якщо хтось хоче зупинити цей процес, то він бере відповідальність на себе. І це абсолютно не те, що потрібно зараз глобального світу, тому що це не тільки трагедія, яка сталася з літаком, Україна від цього також постраждала", - заявив він.

  Як повідомляє РБК-Україна, Порошенко сказав, що війна була гібридною, але тепер стала справжньою війною з окупацією української території, з анексією Криму, з російськими військами, які зараз присутні на території України. Президент зазначив, що терористам продовжують постачати сучасну зброю через неконтрольовану частину українсько-російського кордону.

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін в ході телефонної розмови з прем'єр-міністром Нідерландів висловив невдоволення позицією королівства щодо розслідування краху малайзійського Boeing. Серед іншого, Путін назвав "недопустимим" "вкидання в ЗМІ" версій, які носять "політизований характер". Також Путін заявив нідерландському прем'єру, що створення міжнародного трибуналу для залучення відповідальність винних за 298 жертв "передчасно" і "контрпродуктивно".

  Попередній матеріал
  Наразі немає 300 голосів за зміни до Конституції, з законом ще будуть багато працювати - Матвієнко
  Наступний матеріал
  У США екстреміст розстріляв чотирьох військових
  Теги:
  Loading...