president.gov.ua

Порошенко на зустрічі з Сайдіком: Тристороння контактна група має бути ефективнішою

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч із представником ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Мартіном Сайдіком.

  Як повідомляє сайт Президента, Порошенко заявив: "Ми маємо зробити все можливе, щоб зробити механізм Тристоронньої контактної групи більш ефективним та дієвим". Глава держави наголосив, що бойовики мають відмовитися від проведення псевдовиборів на окупованих територіях.

  Президент закликав "негайно розпочати в рамках підгрупи з політичних питань обговорення модальності проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства та з дотриманням стандартів ОБСЄ". Також глава держави заявив про повне виконання офіційним Києвом своїх політичних зобов’язань за Мінськими домовленостями, зокрема, й щодо проведення конституційної реформи в Україні у сфері децентралізації. В свою чергу, Мартін Сайдік привітав ухвалення  Верховною Радою в першому читанні змін до Конституції, висловивши жаль з приводу ескалації насилля у Києві.

  Нагадаємо, 31 серпня у телезверненні до українців Порошенко заявив, що зміни до Конституції України є нелегким, але послідовним кроком до миру. За його словами, без них "на порядок зросла би загроза руйнації міжнародної проукраїнської коаліції".

  Попередній матеріал
  Нацрада реформ отримає від Канади грант у розмірі 200 тис. євро
  Наступний матеріал
  Художник розробив модернові герби обласних міст України
  Теги:
  Loading...