Офіційний сайт Президента України

Порошенко і Туск обговорили європейські перспективи України

  В ході телефонної розмови Президент Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск скоординували позиції напередодні засідання Європейської Ради в Брюсселі 15-16 жовтня.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. "Сторони висловили занепокоєння інформацією про рішення ватажків незаконних збройних формувань перенести "вибори" в окремих районах Донецької та Луганської областей, зафіксувавши нові дати їх проведення. Підкреслювалося, що такі провокаційні кроки, так само як перешкоджання спостерігачам СММ ОБСЄ та недотримання термінів з відведення озброєння, є цілеспрямованим порушенням існуючих домовленостей", - йдеться у повідомленні.

  Порошенко, що Україна розраховує на подальше посилення ролі ЄС у деескалації конфлікту та стабілізації ситуації на Донбасі, враховуючи миротворчий потенціал та досвід Євросоюзу. Крім того, обговорили питання прискорення ратифікації Кіпром та Грецією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Окрему увагу було приділено прогресу України у виконанні зобов’язань в рамках Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС, а також початку імплементації з 1 січня 2016 року зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

  Нагадаємо, 3 вересня президент Європейської Ради Дональд Туск закликав Євросоюз посилити підтримку реформ в Україні.

  Попередній матеріал
  Бойовики вели вогонь по українських позиціях зі стрілецької зброї – Лисенко
  Наступний матеріал
  У Хмельницькому зустріли правоохоронців, що повернулися із зони АТО (фото)
  Теги:
  Loading...