прес-служба Президента України

Порошенко і Папа: подробиці зустрічі

  Папа Римський Франциск відвідає Україну. Про це домовилися під час другого дня візиту до Італії Петра Порошенка.

  Ватикан розпочав різдвяні приготування. Принаймні на площі вже почали встановлювати ялинку. Туристичний потік тут щодня нескінченний, як і кількість аудієнцій в Папи Римського Франциска. Сьогодні на зустріч зі Святійшим прибув Президент України разом з українською делегацією. Його зустрічали 13 гвардійців і почесні вельможі під українським прапором на площі перед Папським палацом.

  Петро Порошенко – другий український Президент, який відвідує Ватикан. 6 років тому сюди приїздив Віктор Ющенко. Кажуть, нинішня зустрічі Президента з Папою Римьским тривала чи не удвічі довше запланованого. Обидва обмінялися подарунками. З України до Ватикану Петро Порошенко привіз скульптуру Ангела – божого посланця, який символізує мир. Понтифік теж відповів Президентові символом миру. Але у вигляді бронзового медальйона. Його Святість пообіцяв молитися за Україну, а головне - за мир у державі.

  Президент України мав два прохання  до Папи Римського – прискорити беатифікацію митрополита Андрія Шептицького. І таку ж процедуру розпочати щодо єпископа Степана Чміля. Це був духовний наставник Папи Франциска в Аргентині. Той самий, завдяки якому Папа Римьский трохи говорить українською. Його Святість пообіцяв, що прохання виконає. І головне – приїде з візитом в Україну.

  Тож про дату і деталі візиту Папи Римського Франциска в Україну вже почали домовлятися. Ймовірно, це буде наступного року. До цього часу до Києва має приїхати глава Ватиканського уряду. Востаннє глава католицької церкви - тоді це був Іван Павло другий - відвідував Україну 14 років тому.

  Попередній матеріал
  Кулеба: Захід не буде вирішувати сирійське питання за рахунок України
  Наступний матеріал
  Росія бомбардує Сирію крилатими ракетами (відео)
  Теги:
  Loading...