slovoidilo.ua

Порошенко і Керрі скоординували подальші дії для деескалації ситуації на Донбасі

  Президент України Петро Порошенко і держсекретар США Джон Керрі під час телефонної розмови скоординували подальші дії для деескалації ситуації на Сході України.

  Ішлося, зокрема, про кроки, які сторони мають здійснити для повного виконання Мінських домовленостей. Також Керрі проінформував Порошенка про свої перемовини у Росії.

  Зазначимо, напредодні американський держсекретар відвідав Сочі, де понад три години розмовляв із Путіним. Крім того, він провів переговори з очільником російського МЗС. Головними темами, окрім українського питання, були іранська ядерна програма і ситуація на Близькому Сході.

  Нагадаємо, учора після переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним держсекретар США Джон Керрі заявив: якщо Мінські домовленості будуть виконані, Сполучені Штати переглянуть санкції щодо Росії. За словами Керрі, що розбіжності між Сполученими Штатами і Росією нікуди не поділися, і Вашингтон, як і раніше, наполягає на виконанні Мінської угоди. Зокрема, на звільненні усіх політичних в’язнів, включно з Надією Савченко.

  Попередній матеріал
  Цієї ночі на Одеській залізниці прогримів потужний вибух
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Анталії відбудеться засідання Україна-НАТО

  Кризу на Донбасі можна вирішити лише повним виконанням Мінських угод - Керрі

  Керрі і Путін провели переговори у Сочі

  Сьогодні Керрі обговорить з Лавровим ситуацію в Україні

  Керрі і Лавров обговорять ситуацію в Україні 12 травня в Сочі – ЗМІ