president.gov.ua

Порошенко: Фейкові "вибори" на окупованих територіях Донбасу знищать мирний процес

  Глава держави поінформував євродепутатів про ситуацію на Донбасі та відсутність прогресу у політичній частині Мінських домовленостей.

  Таке він заявив під час зустрічі з делегацією Європарламенту, повідомляє прес-служба глави держави. Президент Петро Порошенко зустрівся з депутатами Європейського парламенту – членами комітетів з питань міжнародної торгівлі та правових питань, які перебувають у Києві з робочим візитом.

  Глава держави поінформував євродепутатів про ситуацію на Донбасі. Він, зокрема, звернув увагу на відсутність прогресу в політичній частині Мінських домовленостей. "Фейкові вибори на окупованих територіях Донбасу знищать мирний процес", – підкреслив Петро Порошенко.

  Співрозмовники обговорили перебіг реформ та стан підготовки до початку функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом з 1 січня 2016 року. Україна сподівається, що ратифікаційний процес Угоди про асоціацію країнами-членами ЄС завершиться до кінця 2015 року.

  Президент привітав рішення Європейського Парламенту щодо направлення місії спостереження за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2015 року.

  Нагадаємо, Тристороння контактна група в Мінську 28-29 вересня обговорюватиме питання щодо намірів бойовиків провести незаконні вибори на окупованих територіях Донбасу.

  Попередній матеріал
  Колодюк: Правоохоронці не мають права вилучати сервери в IT-компаній
  Наступний матеріал
  Полторак зустрінеться зі своїм колегою міністром оборони США
  Теги:
  Loading...