Порошенко 5.ua

Порошенко: для отримання Україною безвізового режиму з ЄС залишилися технічні питання

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що на шляху надання Україні безвізового режиму з країнами Євросоюзу залишилися технічні питання.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко на прес-конференції за підсумками Ризького саміту, повідомляє "РБК-Україна".

  "Ми на сьогодні прибрали всі політичні перешкоди для отримання Україною безвізового режиму. Закінчені всі дискусії. Сьогодні було чітко зазначено, що залишилися технічні питання, які полягають у тому, щоб були забезпечені питання безпеки та ідентифікаційні документи, створення ID-картки, які замінять внутрішній паспорт. Ми забезпечимо ефективну реалізацію інтегрованого управління кордонами, коли прикордонники будуть мати всі дані, починаючи з інформації з Інтерполу", - сказав Президент.

  Порошенко також додав, що він допоможе уряду і коаліції скоординувати дії в цьому напрямку. За його словами, з цього приводу він визначив часові рамки – до 10 червня.

  "Я проведу відповідні наради, і ми скоординуємо питання управління міграцією, боротьби з легалізацією і з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму, питання боротьби з незаконним обігом наркотиків. Потрібно забезпечити боротьбу з організованою злочинністю і торгівлі людьми, і кілька кроків по боротьбі з корупцією. Це вичерпний перелік речей, які Україна повинна зробити до осені, і я зроблю все залежне для того, щоб поліпшити координацію уряду, парламенту, виконавчих служб для виходу на позитивний результат", - відзначив Порошенко.

  Нагадаємо, нещодавно Порошенко провів у Ризі зустріч з Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. У підсумку зустрічі стало відомо, що Ангела Меркель, канцлер ФРН, вбачає перспективи запровадження безвізового режиму до країн Євросоюзу для українських громадян.

  Попередній матеріал
  У Луганську сфотографували російські локомотиви, які незаконно вторглись до України
  Наступний матеріал
  Волонтери відновили літак Ан-26 "Рятунчик", який транспортуватиме поранених із зони АТО

  Меркель вбачає перспективи безвізового режиму для України - Порошенко

  Президент: Ангела Меркель бачить чіткі перспективи введення безвізового режиму для України

  Саміт у Ризі: Україна та Грузія можуть отримати безвізовий режим уже наступного року

  Україна ще на крок наблизилася до безвізового режиму із ЄС – Порошенко