Петро Порошенко в АП 5.ua

Порошенко: депутатська недоторканність – пережиток часів СРСР, якого потрібно якомога швидше позбавитися

  Зі слів Президента, саме чинний склад Верховної Ради і її конституційна більшість мають подолати депутатську недоторканність та підтвердити обіцянки, заявлені під час парламентських перегонів.

  Президент наголосив: недоторканність народних обранців це пережиток часів Радянського Союзу, якого потрібно якомога швидше позбавитися. Посилаючись на іноземний досвід та спілкування з міжнародними лідерами, Порошенко розповів, що питання депутатського імунітету може бути лише в площині політичної відповідальності.

  На думку Глави Держави, саме чинний склад Верховної Ради і її конституційна більшість мають подолати депутатську недоторканність та підтвердити обіцянки, заявлені під час парламентських перегонів.

  Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що після початку роботи Вищої ради юстиції та проведених нею перевірок уже понад 300 суддів мають бути позбавлені своїх посад. Окрім цього, 9 червня новообраний голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк заявив, що на розгляді у ВРЮ перебувають понад 900 подань на звільнення суддів із різних причин.

  Попередній матеріал
  В Києві до кінця року замінять і відремонтують сотню ліфтів - КМДА
  Наступний матеріал
  У Черкасах другу добу не вщухає дощ: затопило вулиці та двори
  Теги:
  Loading...