порошенко
5.ua

Порошенко: близько 25% промислового потенціалу країни зупинено, 10% - фізично зруйновано

  Разом з тим, витрати на оборону сьогодні складають понад 90 млрд грн.

  Такі дані озвучив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю "Першому національному телеканалу", яке вийде на телебаченні о 22:00, повідомляє УНІАН.

  "Україна живе в умовах війни, в умовах окупованої території. Ми повинні подивитися правді в очі. Близько 25% промислового потенціалу країни зупинено, 10% - фізично зруйновано. Витрати на оборону сьогодні становлять понад 90 млрд. При цьому країна знаходить сили, щоб це забезпечити. Поки йде війна, інвестиції в Україну не прийдуть, і людям треба говорити правду", - сказав Президент.

  Окрім того, він додав, що реформи не можуть бути швидкими і фактично їх проведення почалося після парламентських виборів. "Ми збудуємо іншу економіку, подолаємо корупцію. Причому подолання корупції - не тільки голосування за антикорупційне бюро або закони по боротьбі з корупцією. Корупція має конкретне прізвище, конкретне ім'я людини, яка повинна сидіти у в'язниці", - зазначив Порошенко.

  "Ми зможемо вижити, тільки якщо будемо об'єднані, причому не тільки уряд, парламент і президент, а весь народ", - підкреслив Президент.

  Попередній матеріал
  Стимулом для Путіна є безкарність - експерт
  Наступний матеріал
  18-годинний радіомарафон "Шевченко мобілізує" триватиме до півночі

  Україна має виробити ефективну модель культурної політики – Порошенко

  Попри Мінські угоди, терористи не поспішають звільняти заручників - Порошенко

  Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру погодження проекту землеустрою

  Порошенко підписав зміни до закону "Про міліцію"