Facebook / Петро Порошенко

Порошенко: Без волонтерів, без всього українського народу наша перемога була б неможлива

  Президент Петро Порошенко наголосив на унікальній ролі волонтерів в розбудові Збройних Сил України.

  "Я хочу наголосити: без волонтерів, без всього українського народу наша перемога була б неможлива. Низький уклін і велика шана всьому волонтерському руху", – заявив Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ.

  За словами Президента, саме волонтери були першими, хто розпочав реформування всіх органів державної влади. В першу чергу, це було продемонстровано в Міністерстві оборони. "Був висаджений "Волонтерський десант", який днями і тижнями без сну забезпечував початок ефективного функціонування органів державної влади, боротьбу з корупцією, прозорість процесів і збільшення ефективності використання державних коштів, – зазначив Президент, додавши, – Вибачте за вирвані з контексту слова, які намагались розповсюджувати в соціальних мережах".

  Президент нагадав, що завтра Україна святкує Міжнародний день волонтера, назвавши волонтерський рух "унікальним явищем, яке притаманно лише Україні". За словами Петра Порошенка, 80 відсотків українців були волонтерами: "Хтось, перераховуючи останні копійки через телефон на підтримку армії, хтось кинув звичний спосіб життя і поїхав на фронт, щоб забезпечити першу, що народжувалася, українську армію всім, чим можна, бо не було нічого. Хтось добровольцем записався до лав Збройних Сил України".

  Пояснення Президента стосуються однієї фрази із слів подяки волонтерам за підтримку фронту, оголошені під час виступу в Будинку офіцерів у Києві з нагоди 24-ї річниці Збройних сил України. У повному вигляді вона прозвучала так: "Я хочу подякувати волонтерам, які в перші години, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього внеску ми б все рівно перемогли, але було б набагато важче". Вирвану з контексту останню фразу розтиражували низка користувачів соцмереж.

  Попередній матеріал
  Вчені NASA виявили найменшу галактику раннього Всесвіту
  Наступний матеріал
  ЗСУ мають перейти на стандарти НАТО до 2020 року - Порошенко
  Теги:
  Loading...