vestnik.in.ua

Порошенко: 16 грудня у Брюсселі відбудеться міні-саміт ЄС щодо України

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що 16 грудня Європейський Союз розгляне низку питань, пов'язаних з Україною.

  Про це Президент заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми прийняли рішення і домовилися з президентом Єврокомісії та президентом Європейської ради про те, що 16 грудня відбудеться міні-саміт за участю обох президентів, ключових єврокомісарів, де буде розглянуто не лише питання безвізового режиму, а й питання введення поглибленої та всеосяжної ЗВТ із 1 січня 2016 року", - зазначив Порошенко.

  За його словами, досягнуто домовленості з низки важливих питань стосовно торгівлі та енергетики, зокрема питання "Північного потоку-2".

  Що стосується продовження санкцій щодо РФ, то Порошенко упевнений в ухваленні такого рішення європейською стороною.

  "Я думаю, якщо не станеться нічого екстраординарного - якщо Росія раптом не прийме рішення про виведення своїх військ, передачу під український контроль неконтрольованої ділянки кордону, не звільнить усіх заручників, не забезпечить повної імплементації Мінських угод, зокрема гуманітарної, соціально-економічної складової, - то рішення щодо продовження санкцій буде прийнято", - додав він.

  Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі розпочалося засідання Ради асоціації Україна-ЄС, сторони обговорять стан виконання Угоди про асоціацію.

  Попередній матеріал
  Корбана госпіталізували "з гострим болем у грудній клітці"
  Наступний матеріал
  Чільниця уряду Латвії пішла у відставку
  Теги:
  Loading...