Freedom House

Попри російську агресію Україна досягла величезного прогресу – директор "Freedom House"

  Сьогодні Девід Крамер виступив у ролі голови делегації США на зустрічі ОБСЄ у Варшаві, де висловив підтримку Україні у протистоянні російському вторгненні та здійсненні низки кардинальних реформ.

  Повний текст доповіді опублікувало посольство США в Україні.

  У своїй промові посадовець різко засудив дії Кремля, який використовує підконтрольні ЗМІ "для розповсюдження дезінформації, страху і агресії". Такі дії, зазначив Крамер, створили "сприятливе середовище для російської агресії, в тому числі вторгнення і окупації Криму та інших зусиль із дестабілізації України".

  Дії української влади посадовець схвалив: "Незважаючи на російську агресію у Східній Україні та російську окупацію Криму, Україна домоглася величезного прогресу у своїх зусиллях із перетворення на сучасну, демократичну і процвітаючу країну. Ми будемо продовжувати підтримувати зусилля з реформування, які приносять користь всім українцям".

  Представник США закликав ОБСЄ "у наступні місяці і роки допомогти Україні залишитися на шляху мирних внутрішніх реформ". Також Девід Крамер відзначив прогрес офіційного Києва у виконанні Мінських домовленостей, укладених між Росією та Україною.

  Він також зазначив: "Ми наполягаємо на скасуванні фіктивних виборів в так званих підконтрольних сепаратистам районах. Місцеві вибори в цих регіонах повинні проводитися відповідно до українського законодавства, відповідно до міжнародних стандартів, і з дотриманням прав людини, як це передбачено в пакеті Мінських угод".

  Нагадаємо, сьогодні посольство США в РФ висміяло російські ЗМІ за черговий фейк.

  Попередній матеріал
  Блокада Криму: на КПП "Чаплинка" наразі стоять 100 вантажівок
  Наступний матеріал
  Ціни на продукти в Криму зросли до рівня цін у Токіо й Сінгапурі - Лієв
  Теги:
  Loading...