5 канал

Попередня версія документа спецконфіскацію узаконювала схему "грабуй награбоване" – Соболєв

У "Батьківщині" заявляють, що сьогодні вранці текст закону про спецконфіскацію майна було докорінно змінено

Попередня версія змін до кримінального кодексу щодо спеціальної конфіскації майна приховувала механізми для незаконного привласнення майна. Про це в ефірі "5 каналу" сьогодні, 17 березня, заявив заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.  

"Коли ми взяли версію цього закону, який проштовхували майже півроку, ми побачили, навіщо цей закон був потрібен. Для того, щоб узаконити схеми "грабуй награбоване", коли майно забирається, і потім ти не можеш знайти ні це майно, ні кошти від його реалізації. І, слава Богу, що сьогодні вранці докорінно був змінений текст закону", - наголосив він. 

Нагадаємо, сьогодні ВР ухвалила в першому читанні закон про спецконфіскацію майна. За це рішення проголосували 228 народних обранців. 

Цей документ народні обранці підтримали з поправкою, яку озвучила депутат від фракції "Самопоміч" Олена Сотник. Згідно з нею, під час провадження про направлення в дохід держави цінностей, грошей, цінних паперів має бути доведено обставину, що кошти були передані третім особам від підозрюваного незаконним шляхом. Таким чином, зі слів Сотник, буде чітко окреслено коло третіх осіб, у яких можуть вилучити кошти.

Попередній матеріал
Київського патрульного, який вкрав з авто $17 тисяч, посадили під домашній арешт
Наступний матеріал
У Тульській області ОМОНівці побили ромів, які влаштували протести
Loading...

Закон про спецконфіскацію є калькою європейських документів – нардеп

Як депутати закон про спецконфіскацію приймали

Рада прийняла в першому читанні закон про спецконфіскацію

Рада ухвалила "безвізовий" закон щодо процедури спецконфіскацій