Фото Корреспондент

Помер Володимир Бойко - колишній нардеп і почесний керівник ММК ім. Ілліча

  Колишній гендиректор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, народний депутат України 4-го і 5-го скликання Володимир Бойко помер сьогодні, 10 червня.

  Про це РБК-Україна повідомили кілька джерел у оточенні покійного. Сайт Маріуполя зазначає, що 77-річний Бойко потерпав від тривалої хвороби.

  Авторитетний політик, який кілька разів входив в сотню найвпливовіших людей України за версією різних журналів, народився 20 вересня 1938 року у Маріуполі. У 17 років він почав працювати трубопровідником в цеху водопостачання на металургійному заводі ім. Ілліча, який згодом очолив. У 1970 р. закінчив Маріупольський Металургійний інститут.

  У 1990-1997 рр. і 2010-2012 рр. був генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча. У 1997-2010 рр. був головою правління МКК імені Ілліча.

  У 1993-1994 Бойко був позаштатним радником Президента України. У 2002 р. обраний у Верховну Раду за списком виборчого блоку "За єдину Україну". У 2006 р. обраний до Верховної Ради за списком СПУ. До цього часу був членом партії "Опозиційний блок". Також Бойко був почесним президентом футбольного клубу "Іллічівець" і кавалером почесного звання і ордену Герой України.

  Прощання з Володимиром Бойко відбудеться в п'ятницю, 12 червня, у його рідному Маріуполі, в місцевому будинку культури.

  Попередній матеріал
  Теракт у Багдаді забрав життя близько 30 людей
  Наступний матеріал
  На Донбасі воює не просто російська армія, а спецвійська РФ – Тандіт
  Теги:
  Loading...