twitter.com/USNATO

Полторак у Конгресі США: Україні потрібна підтримка у відновленні роботи ВПК

  Міністр оборони України Степан Полторак озвучив перелік основних положень військової допомоги, необхідної Україні в її боротьбі з російським агресором.

  Про це він заявив у п'ятницю під час присвяченого Україні форуму, який проходить у Конгресі США, повідомляє "Укрінформ". "Перше стосується нелетальної зброї. Ми хотіли отримати допомогу в передачі засобів розвідки, засобів радіоелектронної боротьби, засобів зв'язку, у тому числі захищеного", - зауважив глава Міноборони.

  Крім того, за його словами, Україні потрібна підтримка у відновленні роботи військово-промислового комплексу. "Ми повністю відмовилися від співпраці з Російською Федерацією, і практично всі технології і все озброєння було залежне від взаємодії з РФ", - зауважив Полторак. Тому, продовжив він, український ВПК потребує технологій і допомоги в оснащенні.

  Щодо летальної зброї, то "Україні необхідна допомога у вигляді засобів протитанкової боротьби, протиповітряної оборони та інших засобів, які посилили би обороноздатність країни".

  Міністр поінформував, що Україна співпрацює зі Сполученими Штатами у цих напрямах. Так, за його словами, створено об'єднаний коаліційний комітет разом із оборонними відомствами Сполучених Штатів і України, до складу якого входять 14 підкомітетів.

  "Вони розглядають практично всі питання, пов'язані зі взаємодією. Але ми вчора розмовляли з главою Пентагону Ештоном Картером і переконані в тому, що ці комітети мають працювати більш ефективно", - наголосив Полторак. У цьому зв'язку він запевнив, що на зустрічі з міністром оборони США вони "виробили чіткий план щодо розвитку цієї співпраці".

  Попередній матеріал
  У Кам'янці-Подільському вогонь знищив частину міського ринку, пожежу гаситимуть усю ніч
  Наступний матеріал
  На тлі скандалу концерн Volkswagen очолив керівник Porsche
  Теги:
  Loading...