Офіційний сайт Президента України

Полторак попросив у Яценюка близько 8 млрд грн на армію

  Міністр оборони Степан Полторак звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка із проханням надати на потреби армії додаткові сім мільярдів і сімсот тисяч гривень.

  Згідно з повідомленням, Міністр оборони зазначив у своєму листі, що гроші необхідні на речове забезпечення військових, на харчування особового складу, на виплати родинам загиблих, облаштування навчальних центрів, полігонів та інше. Необхідність додаткового фінансування у Міноборони пояснили зростанням кількості особового складу Збройних Сил після ухвалення закону та проведення часткової мобілізації 2015 року.

  Нагадаємо, у Міноборони заявили, що до 15 червня буде завершене відпрацювання концептуального документа щодо моделі розвитку українських Військово-морських сил України. Про це заявив командувач ВМС Сергій Гайдук. 

  "До 15 червня ми повинні завершити роботу над концептуальним документом "Модель і реформа Військово-морських сил Збройних сил України", - сказав Гайдук. За його інформацією, концептуальний документ містить ряд напрямків, і одним з головних є відновлення боєздатності українських ВМС.

  Попередній матеріал
  У Києві хворим на діабет не вистачає ліків
  Наступний матеріал
  В Азербайджані згоріла багатоповерхівка: 16 людей загинуло, десятки поранені

  Перехід добровольчих батальйонів до складу ЗСУ необхідно прискорити - Полторак

  Перемовини з "Правим сектором" щодо форм вступу до ЗСУ досі тривають - Полторак

  Терористичні загрози збільшуються – Полторак

  Полторак: Усі військові підрозділи, що задіяні в АТО, переведені до лав ЗСУ або Нацгвардії