mil.gov.ua

Полторак поїхав до Польщі на відкриття штабу "ЛитПолУкрбриг"

  Міністр оборони України розпочав робочий візит до Польщі з нагоди відкриття штабу багатонаціональної бригади "ЛитПолУкрбриг".

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  "Сьогодні, 25 січня, міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розпочав робочий візит до Республіки Польща. У складі спільної делегації Міністерства оборони України та Національної гвардії МВС України присутній командувач Національної гвардії МВС України генерал-лейтенант Юрій Аллеров", - йдеться у повідомленні.

  У ході візиту український міністр візьме участь в урочистій церемонії відкриття штабу багатонаціональної бригади "ЛитПолУкрбриг"у місті Люблін.

  Як повідомляв 5.ua, "ЛитПолУкрбриг" дозволить військовим із різних країн працювати в одному штабі, брати участь у спільних навчаннях, готуватися до спільних міжнародних місій та ділитися досвідом.  

  Нагадаємо, у липні 2015 року Україна, Польща і Литва підписали угоду про спільну військову бригаду. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  В американському серіалі про Шерлока Холмса зняли епізод про "українсько-російську війну"
  Наступний матеріал
  Кількість хворих на грип у Донецькій області зросла на 23,6%
  Loading...

  Полторак: На початку 2016 року розпочнеться практична підготовка українсько-польсько-литовської бригади

  Українсько-польсько-литовська бригада братиме участь у миротворчих місіях - Левчик

  Міністри оборони України, Литви та Польщі підпишуть техугоду щодо "ЛитПолУкрбриг" - Міноборони