mil.gov.ua

Полторак поїхав до Польщі на відкриття штабу "ЛитПолУкрбриг"

    Міністр оборони України розпочав робочий візит до Польщі з нагоди відкриття штабу багатонаціональної бригади "ЛитПолУкрбриг".

    Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

    "Сьогодні, 25 січня, міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розпочав робочий візит до Республіки Польща. У складі спільної делегації Міністерства оборони України та Національної гвардії МВС України присутній командувач Національної гвардії МВС України генерал-лейтенант Юрій Аллеров", - йдеться у повідомленні.

    У ході візиту український міністр візьме участь в урочистій церемонії відкриття штабу багатонаціональної бригади "ЛитПолУкрбриг"у місті Люблін.

    Як повідомляв 5.ua, "ЛитПолУкрбриг" дозволить військовим із різних країн працювати в одному штабі, брати участь у спільних навчаннях, готуватися до спільних міжнародних місій та ділитися досвідом.  

    Нагадаємо, у липні 2015 року Україна, Польща і Литва підписали угоду про спільну військову бригаду. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

    Попередній матеріал
    В американському серіалі про Шерлока Холмса зняли епізод про "українсько-російську війну"
    Наступний матеріал
    Кількість хворих на грип у Донецькій області зросла на 23,6%

    Полторак: На початку 2016 року розпочнеться практична підготовка українсько-польсько-литовської бригади

    Українсько-польсько-литовська бригада братиме участь у миротворчих місіях - Левчик

    Міністри оборони України, Литви та Польщі підпишуть техугоду щодо "ЛитПолУкрбриг" - Міноборони