mil.gov.ua

Полторак: На початку 2016 року розпочнеться практична підготовка українсько-польсько-литовської бригади

  Практична підготовка українсько-польсько-литовської бригади розпочнеться вже на початку 2016 року, сподівається міністр оборони України Степан Полторак.

  Про це він сказав за підсумками переговорів з міністрами оборони Литви, Латвії, Естонії та Польщі у понеділок в Києві. 

  "Сьогодні з Литвою і Польщею ми досягли домовленості про продовження роботи нашої спільної бригади. Ми сподіваємося, що вже в наступному році, на початку року, ми урочисто відкриємо цю програму і розпочнемо практичну підготовку. Це крок України у безпеку Європи", - зазначив Полторак.

  Він повідомив, що 18 офіцерів, які увійшли до керівництва спільної українсько-польсько-литовської бригади, вже перебувають у Польщі, де проходять навчання.

  Зазначимо, 20 лютого 2015 Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Литовської Республіки, урядом Республіки Польща про створення спільної військової частини". Угода передбачає створення спільної українсько-польсько-литовської військової частини бригадного рівня.

  Метою створення багатонаціональної військової частини є підвищення рівня взаємної довіри і співпраці між країнами, а також поліпшення ситуації безпеки в регіоні. Крім того, служба в багатонаціональній бригаді дозволить українським військовослужбовцям опанувати передовими стандартами підготовки військ і досягти їх оперативної сумісності.

  Нагадаємо, Президент запровадив рішення РНБО про військово-технічну співпрацю з низкою країн.

  Попередній матеріал
  2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи
  Наступний матеріал
  Папа Римський опублікував своє перше селфі