mil.gov.ua

Полторак і Могеріні підписали угоду між Міноборони та Європейським оборонним агентством

  Угода створює юридичні підстави для співробітництва України з країнами ЄС в оборонній сфері, а також дає змогу долучитися до відповідних програм та проектів агентства.

  У понеділок, 7 грудня, у Штаб-квартирі НАТО міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з Верховним представником ЄС із закордонних питань та політики безпеки Федерікою Могеріні. Учасники зустрічі уклали Адміністративну угоду між Міністерством оборони України та Європейським оборонним агентством.

  "Підписання угоди - черговий важливий крок на шляху європейської інтеграції України, - зазначив Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак. - Це дозволить створити юридичні підстави для практичного співробітництва України з країнами-членами ЄС в оборонній сфері, а також надасть можливість долучитися до відповідних програм та проектів Агентства", — цитує Полторака прес-служба оборонного відомства.

  У Міноборони зазначають, що угода передовсім покликана "максимально окреслити загальні сфери спільного інтересу, в яких згодом налагоджуватиметься співробітництво між Україною та країнами-членами ЄС". Вона також сприятиме залученню України до проведення європейських досліджень й розробки технологій у сфері оборони.

  Попередній матеріал
  У редакції "Дождя" проходить перевірка в рамках протидії "екстремізму" й "тероризму"
  Наступний матеріал
  У Таджикистані стався потужний землетрус
  Теги:
  Loading...