fakt.pl

Польський президент приїде до Києва з пропозиціями нових форм співпраці

  Президент Польщі Анджей Дуда під час офіційного візиту в Україну 14-15 грудня планує запропонувати нові форми співпраці між Варшавою і Києвом.

  Про це в четвер під час прес-конференції у Варшаві заявив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляє агентство "Укрінформ".

  "Пан президент хоче дискутувати про цілу низку нових форм співпраці, у першу чергу політичних, а також у рамках економічного співробітництва", - зазначив Щерський.

  Він звернув увагу, що з січня 2016 року вступає в дію Угода про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС, що розширює поле взаємних інвестицій й економічних контактів між двома країнами.

  "Польсько-українські економічні контакти повинні будуть враховувати нові умови співпраці ЄС-Україна", - констатував міністр канцелярії.

  Однак про які саме нові форми співпраці між Україною і Польщею йдеться, докладно не повідомляли.

  Як повідомляв 5.ua, Дуда вперше прибуде в Україну з візитом від моменту обрання його на посаду президента Польщі у травні.

  Нагадаємо, у рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою. Глави двох держав обговорили ситуацію на Донбасі. Президент Польщі акцентував увагу на неприпустимості "замороження" конфлікту. 

  Попередній матеріал
  Деканоїдзе: Відзавтра у Києві працюватиме центр рекрутингу з відбору поліцейських
  Наступний матеріал
  Петренко: Понад 700 високопосадовців перебувають у реєстрі люстрованих осіб