5 канал

Поляков: Україна запізнилася з реформуванням армії

Забезпечення комплектування контрактної армії відбуватиметься поетапно

Про це в ефірі "5 канал" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив екс-заступник міністра оборони України Леонід Поляков.

"Ми протягом цих двох років занадто запізнилися з реформами системи комплектування Збройних Сил. Є сприйнятливий світовий досвід багатьох країн, є наш власний досвід і розробки, але наше пострадянське керівництво Міністерства оборони, Збройних Сил постійно переконувало Президента, що немає іншого шляху, ніж традиційний цей радянський кріпосницький призов на строкову службу. Так не повинно бути, це неефективно. Треба було давно міняти систему", - зазначив він.

Коментуючи заяву Президента про те, що надалі формування української армії має відбуватися в основному за контрактним принципом, Поляков сказав: "Поетапно ми будемо переходити на комплектування контрактниками тих частин, де потрібні фахівці, де складні завдання потребують значної підготовки, ми почнемо їм платити конкурентноспроможну платню, мотивувати їх, бо це конкуренція на ринку праці. А потім збільшувати ці частини ... а потім весь регулярний компонент Збройних Сил, а потім і резерв почнемо готувати". 

Раніше екс-заступник міністра оборони заявив, що бойові дії на Донбасі триватимуть, поки Росія не зрозуміє, що їй це невигідно.

Попередній матеріал
Директора одного з українських військових заводів заарештували за махінації з бомбардувальниками
Наступний матеріал
Росія не виконала жодного пункту Мінських домовленостей - МЗС України
Теги:
Loading...

Яценюк: Ми переходимо на контрактну армію і ЗСУ де-факто мають стати членами НАТО

Озброєння української армії за рік коштувало 5 млрд грн

НГУ хоче збільшити кількість військовослужбовців-контрактників

У Нацгвардії розповіли про інтерактивний центр з набору контрактників

У НГУ створили інтерактивний центр набору контрактників

5 канал - трансляція наживо