5 канал

Поляков: РФ не збирається виконувати Мінські домовленості

Російська Федерація має намір продовжувати тиснути на Україну

Росія не збирається виконувати Мінські домовленості, тому посилюють угрупування бойовиків. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив екс-заступник міністра оборони України, позаштатний експерт з безпекових питань центру Разумкова Леонід Поляков.

"Все це (стягування техніки і озброєння на окуповані території - 5.ua) свідчить про те, що вочевидь Росія виконувати Мінські домовленості не збирається, збирається продовжувати тиск і виснаження проти України, і для цього зміцнює оті сепаратистські збройні формування у вигляді цього першого і другого корпусів", - зазначив він.

Поляков додав: "І буде це продовжувати робити до того якогось моменту, я можу так екстраполювати, коли вони скажуть, "там наших немає, там є а ля Придністров'я, якась місцева влада, і ми їм тільки даємо якусь гуманітарну допомогу, і взагалі ми тут ні при чому". Коли цей буде момент? Очевидно тоді, коли вони відчують, що є реальний шанс зняти санкції, отримувати якусь допомогу, коли немає сенсу вже тиснути на Україну. Чим скоріше міцнішатиме Україна, тим цей момент швидше настане". 

Нагадаємо, напередодні до Харцизька з Росії прибув залізничний ешелон пального для бойовиків.

Попередній матеріал
КНДР запустила ще дві балістичні ракети
Наступний матеріал
"Я нікого не боюсь, я не лізла ні в Кремль, ні до путлерів" – героїчна бабця вийшла у центр Луганська з синьо-жовтим прапором
Теги:
Loading...

До окупованого Донецька прибув підрозділ російських спецпризначенців - розвідка

До окупованого Донецька прибули спецгрупи ГРУ РФ для ліквідації окремих командирів бойовиків - розвідка

З Росії до Іловайська прибув ешелон з боєприпасами

На залізничну станцію Макіївка прибув ешелон з артилерією та боєприпасами з РФ - Лисенко