Кернес Слайд
5.ua

Подробиці сьогоднішнього засідання суду у справі Кернеса

Слухання у справі Геннадія Кернеса та двох його охоронців перенесли на 28 травня. Це рішення ухвалив Київський районний суд Полтави, у якому слухається ця справа. Рішення пояснили загрозою життя самому Кернесу, котрого буквально евакуювали із зали засідання.

 Ще до початку засідання біля будівлі суду збираються мітингувальники.  Кордоном вишикувалися спецпризначенці з підрозділу "Грифон". Активісти в них жбурляють яйця.

Поблизу будівлі суду - припарковані автіки представницького класу. Поруч у візку один з обвинувачуваних Геннадій Кернес.

Вже чимало пікетувальників і всередині будівлі. Вони намагаються посунути ще один кордон охоронців, бо хочуть потрапити до зали суду.

Коли з'являються потерпілі та представники прокуратури, їм повідомляють: обвинуваченого немає. Згодом, адвокат Геннадія Кернеса пояснить відсутність свого підзахисного тим, що стало відомо про загрозу його життю.

Потерпілі у справі твердять про вимушене затягування справи захисниками мера Харкова. Водночас сторона обвинувачування переконує, що з'ясовуватиме, хто і на якій підставі вирішив у такий спосіб перенести судове засідання.

Загалом, у викрадені та побитті євромайданівців, яке сталося торік у березні, окрім харківського міського голови звинувачують ще  двох його охоронців. Сам Геннадій Кернес наполягає, що він сам зацікавлений у судовому засіданні, щоб довести свою невинуватість. Наступне  засідання призначили на  28 травня.

Детальніше – у сюжеті "5 каналу", Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Полтава

Попередній матеріал
Біля лінії розмежування вогню розвідка зафіксувала ЗРК терористів
Наступний матеріал
Суд оголосив перерву у справі харківських терористів до 26 травня
Теги:

Справу проти Кернеса перенесли на 28 травня, суд охоронятиме "Грифон"

Кернеса евакуювали з зали суду

Справа Кернеса: суд переніс розгляд, Аваков вимагає арешту

Аваков вимагає арешту для Кернеса