5.ua

Події під Радою 31 серпня фінансували олігархи – Порошенко

За словами глави держави, лідери політичних сил брали участь у провокаціях задля політичних дивідендів.

Масові заворушення під Верховною Радою під час голосування за зміни до Конституції фінансували олігархи. Про це Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю трьом загальноукраїнським телеканалам. За словами глави держави, лідери політичних сил брали участь у провокаціях задля політичних дивідендів.

"Хіба ті люди, які прийшли під стіни Верховної Ради, в тому числі, і бойовики, прийшли для дискусій? І тому, безумовно, є відповідальність виконавця, які кидали гранати і петарди з гвоздями, шурупами і всім таким іншим, факторами вражаючими. І є відповідальність керівництва політичних сил. Які організували, сприяли, віддавали команди і, в тому числі, погоджували там наявність людей зі зброєю. Є відповідальність фінансистів олігархів, які також брали в цьому участь", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, сутички під українським парламентом засудила міжнародна спільнота. Розслідувати випадки насильства під Верховною Радою закликали Державний департамент США та Євросоюз. Вирішувати суперечки мирним шляхом закликав також генсек ООН Бан Кі-мун.

 

Попередній матеріал
Бойовики вдарили з гранатомета по українських позиціях у Щасті – штаб АТО
Наступний матеріал
"Гроші, слава і статус": бойовиків на Донбасі вже вербують у Сирію - Бригинець
Теги:
Loading...