5.ua

По кабінету Шокіна тричі стріляв снайпер: лише броньовані вікна дозволили уникнути смертей - Матіос

  Головний військовий прокурор України, заступник генпрокурора України Анатолій Матіос заявляє, що учора ввечері, 2 листопада, снайпер здійснив спробу замаху на Генерального прокурора України Віктора Шокіна і його врятувало тільки бронескло у вікні.

  Про це він заявив сьогодні, 3 листопада, на брифінгу в Києві.

  "О 21:52, перебуваючи на своєму службовому місці, генпрокурор, а також люди, ті співробітники, які перебували за цим столом під час проведення наради, потрапили під обстріл фактично снайпера, було випущено три кулі", - сказав Матіос. 

  За словами Головного військового прокурора, було відкрито кримінальне провадження. Працює слідча група.

  "Достовірно слідство переконане у тому, що стрілок та його замовник знали про розміщення речей і предметів, зокрема про місце знаходження генпрокурора, тому що постріл був здійснений фактично впритул, з розрахунком на поцілення в тулуб і голову. Пострілів було кілька, і лише наявність броньованого щита зі скла надала можливість уникнути фактично смертельної дії цих пострілів", - зазначив головний військовий прокурор.

  Нагадаємо, у понеділок ввечері, 2 листопада, невідомі вчинили напад на робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна.

  Попередній матеріал
  Міноборони: сапери з початку АТО знешкодили понад 22 тис. вибухонебезпечних предметів
  Наступний матеріал
  Матіос: Снайпер міг стріляти з будівлі, що належить "Укрпідшипнику"
  Теги:
  Loading...