5.ua

Після засідання Генасамблеї ООН ситуація в Україні може дестабілізуватися - Клімкін

  Повернення до дестабілізації ситуації в Україні можливе після засідання Генасамблеї ООН, якщо президент РФ Володимир Путін не домовиться зі США.

  Таке допускає міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Якщо ситуація щодо Сирії не знайде певного продовження в розмовах з Вашингтоном, то Росія і Путін можуть свідомо вирішити і далі дестабілізувати ситуацію на Донбасі", - зазначив Клімкін.

  При цьому дестабілізації за старим варіантом, як було рік тому, наприклад, в Мар'їнці, "вже не вийде". "Вона буде спрямована не стільки на Донбас, а на Україну в цілому. І це буде подальша логіка, і з цією логікою нам доведеться жити. І ми повинні використовувати цю логіку для власної консолідації", - сказав він.

  Очільник українського МЗС вважає, що РФ підтримує "не стільки Асада, скільки армію і спецслужби, які, як вони вважають, є основою безпеки і стабільності і на які у Путіна є певний вплив". "І Путін на цьому буде грати", - додав Клімкін.

  Нагадаємо, голова правління інституту світової політики Віктор Шлінчак заявив, що Росія й надалі буде намагатися дестабілізувати ситуацію в Україні як всередині країни, так і на Сході.

  Попередній матеріал
  Терористи шантажують українську сторону щодо звільнення заручників – Геращенко
  Наступний матеріал
  МЗС висловило протест через початок у Росії незаконного судового процесу над Савченко
  Теги:
  Loading...