гройсман 5.ua

Після викриття "бізнесу" Мосійчука Гройсман наказав оприлюднювати усі депутатські запити

  Голова Верховної Ради обурений тим, що депутати "роблять бізнес" на поданні запитів за гроші.

  Сьогодні, 22 вересня, Володимир Гройсман доручив апарату Верховної Ради України оприлюднювати на офіційному веб-сайті парламенту усі депутатські запити. Про це повідомляє прес-служба ВРУ. Розпорядження прозвучало під час представлення керівникам структурних підрозділів тимчасового виконувача обов’язків керівника апарату Ради Володимира Слишинського.

  "Буде відома суть запитів, а персональні дані – захищені", – зазначив Гройсман, і нагадав про рішення парламенту щодо притягнення до відповідальності, затримання та арешту народного депутата Ігоря Мосійчука. "Верховна Рада не стала ховати хабарника і рішуче налаштована на боротьбу з корупцією, – запевнив він. – Я не збираюся покривати будь-які прояви варварського порушення законів, і сприятиму тому, аби той, хто вчинив злочин, був притягнутий до відповідальності".

  Згодом на свій сторінці у Facebook голова ВР пояснив нові вимоги до секретаріату парламенту. Передусім, у вільний доступ мають викладатися усі депутатські запити і звернення. "Адже, як виявилося після звіту генпрокурора, дехто навіть на цьому примудрився зробити бізнес", – обурився Гройсман.

  Друга вимога – спростити документообіг: "Ненормальною є практика, коли лист, перш ніж знайти свого адресата, блукає кілька днів коридорами Ради". Голова парламенту закликав якнайшвидше прибрати зайві бюрократичні процедури.

  Також Гройсман вимагає зробити апарату Ради і роботу комітетів більш прозорими. Для цього він доручив оприлюднювати усі дані на посадовців парламенту, включно з начальниками управлінь, покращити роботу сайтів комітетів ВРУ а їхні засідання транслювати в інтернеті.

  Голова Ради розпорядився полегшити роботу журналістів і розглянути можливість створення "сучасного, європейського рівня прес-центру" на третьому поверсі Верховної Ради, де "наші медійники будуть почуватися комфортно і матимуть все необхідне для своєї роботи".

  Нагадаємо, 17 вересня народного депутата Ігоря Мосійчука затримали у будівлі Верховної Ради (5.ua опублікував детальний звіт про цю резонансну подію). Наступного дня Печерський суд постановив заарештувати нардепа на два місяці.

  Попередній матеріал
  У Львівській області до суду передали обвинувальний акт щодо слідчого-хабарника - Генпрокуратура
  Наступний матеріал
  МОН поки не призначало перевірку "скандальних" заяв студентів КНУ ім. Шевченка
  Теги:
  Loading...