Після візиту до Москви європейські лідери зрозуміли, що Путін всіх шантажує - Соболєв

Після візиту до Москви європейські лідери зрозуміли, що позиція Путіна – це шантаж, а тому не будуть заважати, передачі оборонного озброєння Україні Сполученими Штатами Америки.

Про це заявив народний депутат Сергій Соболєв в ефірі “5 каналу”.

“Путін грається з вогнем і намагається довести що він не відступить. Це спеціально зроблено саме зараз – обстріл Краматорська, ситуація по Савченко. Це все робиться умисно, щоб підняти ставки в цих бойових діях. Очевидно, що ці останні три дні переламали ситуацію, принаймні, у європейських лідерів”, - сказав нардеп.

“Пригадайте з яким настроєм ще тиждень тому Меркель і Олланд робили свої заяви. Коли вони відвідали Москву, то зрозуміли, що позиція Путіна – це шантаж, а позиція України – це залишити за собою право мирного способу, але якщо це не виходить, тоді законно вимагати зброю... Зараз, реально, залишилось останнє за Обамою. Держсекретар - за надання зброї, віце-президент – за надання зброї, найближча радниця Райз – за надання зброї. Обама заявив, що середа – вирішальний день. Тому я думаю, що зараз Путін грається в останню свою гру, щоб залякати весь світ, що він не відступиться”, - заявив Соболєв.

Попередній матеріал
Порошенко: Треба дати по зубах - будемо давати по зубах
Наступний матеріал
Україна і ЄС виступлять з єдиних позицій у Мінську - Порошенко

Отримання західної зброї внесе корективи в перебіг АТО – експерт

Керрі запевнив сенаторів, що підтримує передачу зброї Україні

Захід дасть Україні зброю тільки після проведення ефективних реформ силових структур – Корчілава

Про надання Україні оборонного озброєння стане відомо, коли ця зброя вже буде в українських військових – Чорновіл