Після отримання траншу від МВФ гривня може нормалізуватися - Абромавичус

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус вважає, що курс гривні швидко покращиться, якщо Міжнародний валютний фонд надасть Україні черговий транш.

  Про це голова Міненергорозвитку заявив в ефірі "24 каналу", пише сайт міністерства.

  "Я думаю, у разі отримання траншу МВФ ситуація швидко нормалізується. Єдиний курс означає, що гроші експортерів, які вони тримають за кордоном, теж будуть повертатися. Тому в найближчі дні я б очікував стабілізації і зміцнення гривні", - зауважив Абромавичус.

  Міністр також наголосив на  постійному діалозі з усіма асоціаціями, серед яких  Американська торгівельна палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація, Український Клуб Аграрного Бізнесу.

  "Ми хочемо, щоб в економіку інвестували не лише іноземці, ми турбуємось і про вітчизняного бізнесмена. Зустрічалися з усіма асоціаціями, вислуховували їхні побажання, особливо стосовно дерегуляції. Ми говоримо бізнесу, що правила гри мають вирівнятися, не повинно бути необґрунтованих субсидій. Будемо робити все, аби втручання держави в бізнес тільки зменшувалося", - додав міністр.

  Нагадаємо, що сьогодні Нацбанк рекордно понизив курс національної валюти  більше ніж  на 5 грн.  Як повідомляється на сайті регулятора, долар сьогодні офіційно коштує 23,1306 грн. Для порівняння - у четвер у четвер долар коштував 17,999 грн.

  Попередній матеріал
  Суд переніс розгляд апеляції у справі Пукача на 11 лютого
  Наступний матеріал
  Понад два десятки автобусів уже евакуювали мешканців Дебальцевого на Донеччині

  Абромавичус: 160 компаній РФ позбавлені права вести свою діяльність в Україні

  НБУ опустив офіційний курс гривні до 23,13 грн/$

  Курс долара в обмінниках виріс більш ніж на 8 грн

  Голова НБУ вважає, що курс гривні не опуститься нижче 25 грн/доллар