Facebook / Петро Порошенко

Після лібералізації візового режиму з ЄС українці їздитимуть без віз ще у 57 країн - Порошенко

  Лібералізація візового режиму з ЄС надасть українцям можливість подорожувати без віз ще у 57 країн світу - від Південної Кореї до Мексики та Уругваю.

  Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

  За словами глави держави, Україні вдалося виконати понад півсотні взятих зобов'язань. Серед них - управління кордоном, боротьба з нелегальною міграцією та запровадження біометричних паспортів.

  "Звіт є безумовним. У звіті чітко наголошено на тому, що Європейська комісія виносить законодавчі ініціативи без будь-яких попередніх умов. Але ми маємо чітко пам'ятати, що ще є дві інституції: Європейська рада, яка розгляне це питання, і в нас попереду є ще достатньо роботи, до якої я не маю жодного сумніву, що ми її виконаємо. І Європарламент, де ми також користуємося зараз підтримкою і повагою", - заявив Президент.

  Нагадаємо, Єврокомісія оприлюднила свій звіт щодо виконання Україною технічних критеріїв Плану дій візової лібералізації 18 грудня. У документі рекомендується Раді ЄС виключити громадян України з переліку громадян інших країн, які потребують отримання віз для короткострокових поїздок до держав-учасниць Шенгенської угоди.

  Попередній матеріал
  Прем'єр запевнив, що парламент схвалить Держбюджет-2016 вчасно
  Наступний матеріал
  Українські військові відбили напад бойовиків під Троїцьким – штаб АТО
  Теги:
  Loading...