5 канал

Пінькас відреагував на заяву Лещенка про "наглядача" в Мінекономрозвитку

Він заперечив заяву народного депутата про те, що керівник РНБО Олександр Турчинов вимагав від Абромавичуса призначити його заступником міністра економіки

Про це колишній перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Сергій Пінькас заявив сьогодні, 4 лютого, в ефірі "5 каналу".

"Ніхто Пінькаса як працівника, як потенційного заступника міністра ніколи нікуди не лобіював. Я говорю про те, що в суспільстві інформацію, у народних депутатів – от звідки Лещенко її черпає? Ішлося про те, що необхідно створити таку посаду (яка би опікувалася ОПК в Мінекономрозвитку - 5.ua), а не про те, що необхідно призначити Пінькаса чи ще якусь іншу людину", - сказав він. 

Разом з тим Пінькас додав, що все ж мав розмову із Абромавичусом щодо цієї посади: "Тоді, у силу того, що це була моя специфіка роботи (як перший заступник я відповідав за координацію фактично всіх підприємств "Укроборонпрому"), я справді мав розмову із Айварасом. Це було в жовтні 2015 року".

З його слів, міністр економічного розвитку тоді заявив, що вже існує коло кандидатів, серед яких буде обрано людину на таку посаду. 

Зазначимо, що напередодні народний депутат Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що відставку Айвараса Абромавичуса наблизила вимога призначити заступником міністра економіки в статусі неформального "наглядача" Сергія Пінькаса.

"До недавніх пір Пінькас працював замом головою "Укроборонпрому", ключового державного активу у сфері впливу адміністрації президента. Лобістом призначення Пінькаса називають Турчинова", - написав нардеп. 

Як повідомляв 5.ua, напередодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

Попередній матеріал
В Національній опереті покажуть Моцарта мовою танцю
Наступний матеріал
Міноборони оприлюднило видовищні фото бойової підготовки курсантів
Теги:
Loading...