5 канал

Петухов: ЄС буде моніторити, чи дійсно в Україні ефективно працюють органи протидії корупції

Європейський Союз матиме час оцінити, наскільки ефективно діють антикорупційні інституції в Україні.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов.

"Європейський Союз не буде висувати нові вимоги, але, враховуючи те, що політичний процес ратифікації чи узгодження цього безвізового режиму ще триває, Європейський Союз, його різні органи, держави-члени будуть моніторити, наскільки ці нові органи по боротьбі з корупцією, які ми встановили, будуть дійсно діяти, наскільки вони взагалі будуть спроможні, і чи будуть реальні розслідування випадків корупції", - сказав він.

За його словами, у випадку неефективності діяльності антикорупційних органів Євросоюз має право зупинити політичний процес із лібералізації безвізового режиму з Україною.

"Якщо так станеться, що вони (антикорупційні органи - 5.ua) дійсно не будуть діяти абсолютно, чи з Нового року не запрацює антикорупційна прокуратура, чи буде заблоковано створення агенцій, чи не будуть ефективними розслідування, то в принципі Європейський Союз має можливість і інструменти зупинити політичний процес", - зауважив Петухов.

Нагадаємо, за словами Президента України Петра Порошенка, жодних перешкод для надання українцям безвізового режиму з ЄС немає.

Попередній матеріал
У Лос-Анджелесі тисячі фанатів "Зоряних воєн" зібралися на прем’єру нового фільму
Наступний матеріал
Українського консула пустили до Сенцова і Кольченка
Теги:
Loading...