unian.net

Петро Порошенко зустрівся з Елтоном Джоном

  Всесвітньовідомий музикант приїхав у Київ на 12-й саміт Ялтинської стратегії. Говорили, про різне і про ситуацію на Донбасі також.

  Порошенко подякував співакові за доброчинну діяльність в боротьбі зі СНІДом. Зокрема, за  стримування розповсюдження вірусу в Україні - в тому числі і на окупованих територіях, повідомляє власний кореспондент "5 каналу".

  Глава держави відзначив, що візит Елтона Джона має символічне значення, оскільки сприятиме об’єднанню зусиль міжнародної спільноти у  протидії агресивній кремлівській пропаганді. "Ваш нинішній візит - це символ підтримки, бо Ви не лідер країни, не лідер парламенту чи уряду. Ви символ різних, різних людей, які приїжджають і підтримують Україну у цей дуже важкий час. Ваш візит - це символ надії. Є кілька десятків людей, яких утримують у в’язницях Російській Федерації лише тому, що вони Українці. Зокрема Надія Савченко і Олег Сенцов", - заявив Президент України.

  У відповідь музикант наголосив: "Якщо Україна хоче рухатися вперед - і вона рухається вперед - я знаю це - але задля подальшого руху ми всі маємо триматися разом. Треба відкинути усі розбіжності і стати потужною державою. Україна має бути сильною". Насамкінець Петро Порошенко вручив серу Елтону футболки з зображенням політв’язнів Росії - Олега Сенцова, Надії Савченко та Олександра Кольченка. 

  Як повідомляв 5.ua, 10 вересня 2015 року Президент України Петро Порошенко заявив, що наприкінці своєї каденції хоче бачити в Україні менше корупції. 

  Євгенія Алдошина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Гройсман: Питання децентралізації не загрожує розвалом коаліції
  Наступний матеріал
  "Моторола" тепер "знайшовся" в Сирії - ЗМІ