Facebook / Петро Порошенко

Петро Порошенко опублікував патріотичне відео до Дня захисника України

  У ролику згадані не тільки воїни з передової, але й волонтери, медики, журналісти та прості українці, які докладають зусиль для оборони країни.

  Кліп опублікований на сторінках Петра Порошенка у соцмережах Facebook i Twitter та на його каналі у відеохостингу YouTube. У супровідному тексті голова держави прокоментував оприлюднені кадри так: "14 жовтня – свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України. З нами Господь і правда. Слава Україні!"

  Президент також зазначив: "День захисника України – 14 жовтня на Покрову. Абсурдно святкувати 23 лютого – день країни-агресора та її окупаційних військ". Йдеться про успадковану від СРСР традицію вшановувати військовослужбовців 23 лютого, на умовний день створення Червоної армії у більшовицькій Росії, який в Україні, за указом Леоніда Кучми, отримав назву "Дня захисника Вітчизни".

  Минулого року Петро Порошенко видав президентський указ про встановлення Дня захисника України. У документі йдеться: "З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості постановляю: установити в Україні свято – День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня".

  Нагадаємо, цей день у вітчизняній традиції поєднує у собі православне свято Покрови, День українського козацтва та річницю створення УПА.

  Попередній матеріал
  Російські слідчі під тортурами вимагали від українців визнати, що Яценюк брав участь у чеченській війні
  Наступний матеріал
  Президент нагородив бойових командирів, які відзначилися у зоні АТО
  Теги:
  Loading...