24tv.ua

Перший заступник міністра економіки заявляє, що йде з уряду

  Перший заступник міністра економіки Саша Боровик заявляє, що йде з уряду.

  Таке повідомляє видання "Радіо Свобода", посилаючись на заяви Боровика. "Так, це правда, і з цим у мене немає вибору, окрім як покинути уряд. Сьогодні вони заблокували мою електронну пошту і сказали моїй команді, що я не повернусь", - сказав заступник міністра. 

  За словами Боровика, це пов’язано із конфліктом із прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Конфлікт розпочався наприкінці березня під час зустрічі.

  "Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому мій назір не сподобався. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення", – наголосив вінк. Крім того, на його думку, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус втомився за нього боротися.

  Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.

  У повідомленні йдеться, що раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання "Самопоміч" заявили, що перший заступник міністра економіки Саша Боровик, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк. У Кабміні наразі не коментують цю ситуацію.

  Попередній матеріал
  У ВР вимагають відставки Авакова
  Наступний матеріал
  Дзиндзя опублікував відео нічного бою в Широкиному – терористи застосовують гармати

  Уряд сьогодні розгляне затвердження військово-адміністративного поділу України

  Уряд призначив нових керівників фіскальної служби

  Кабмін звільнив Шкіряка і Чеботаря

  Шкіряк подав заяву про звільнення з посади в.о. голови ДСНС