5.ua

Перші звинувачення у справі ОПЗ можуть з'явитися вже у наступні кілька тижнів – Сакварелідзе

Протягом наступних кілька тижнів можуть з'явитися перші підозри й звинувачення за результатами розслідувань на Одеському припортовому заводі.

Про це заступник генерального прокурора України, чільник Одеської прокуратури, Давід Сакварелідзе заявив інтерв’ю "5 каналу" у вівторок, 8 грудня.

"Наступні кілька тижнів будуть ключовими вже, оскільки будуть первинні факти, будуть, напевно, вже конкретні правові рішення, підозри можливо, звинувачення", - повідомив він.  

Крім того, заступник голови ГПУ сьогодні повідомив, що під час обшуку на Одеському припортовому заводі прокуратура вилучила важливі документи, які можуть привести до посадовців Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що одеська прокуратура розслідує корупційні схеми ОПЗ на суму понад 4 млрд грн. 

Як зазначає "Дзеркало тижня", нещодавно британська газета The Times, посилаючись на Сакварелідзе, написала, що Генеральна прокуратура України розслідує можливу причетність прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до корупційної схеми на $ 90 млн у рік. 

Утім заступник Генерального прокурора на своїй сторінці у Facebook таку інформацію заперечив. Він написав, що на цьому етапі слідства, не має права звинувачувати когось у корупційній діяльності. 

Повну версію розмови з Давідом Сакварелідзе читайте згодом у рубриці ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Український гурт "Крихітка" присвятив новий кліп волонтерам
Наступний матеріал
Відео-флешмоб триває: українські волонтери створили ролик про грузинське військо
Теги:
Loading...