Порошенко 5 канал

Перша у 2016-му прес-конференція Президента: як це було

"Україна поновиться на Донбасі 2016-го року".

Такою заявою розпочав свою першу цьогорічну прес-конференцію Петро Порошенко. Крім того, президент запропонував для повернення Криму створити  міжнародний механізм з деокупації півострова. Оптимальним форматом для цього може  стати Женевський за участю партнерів України в ЄС та США. Запитання і відповіді  слухали Анна Мірошніченко та Ірина Герасимова.

Звіт про виконане за рік займає у Президента хвилин двадцять. І до запитань. Перше, що цікавить журналістів - непублічні зустрічі на Банковій.

Оптимістичні результати боротьби не лише з Російською Федерацією обіцяє Петро Порошенко цьогоріч. За задумом Банкової, українці мають відчути результат війни внутрішньої - з корупціонерами. Сам зв'язків з олігархами не має, а спонсорів глава держави, каже, не потребує. Журналісти ж не відступають. Заглядають у президентський гаманець. Передбачувано - питають про бізнес.

Порошенко своє обіцяє продати. І має кілька обіцянок українцям: віялових відключень не буде, як і холоду в оселях, прогнозований експертами дефолт - теж не світить. Цим завдячує уряду, але в разі чого - готовий з ним розпрощатися, якщо так вирішить коаліція.

Двогодинне спілкування з журналістами Президент  завершує на оптимістичній ноті і з святковим супроводом.

Також на нашому сайті ви можете ознайомитись із повним відеозаписом та текстом промови глави держави, а також побачити і почути відповіді Петра Порошенка на запитання журналістів.

Попередній матеріал
Злата Огнєвіч: Я поїду виступати у Крим тільки після повернення його Україні
Наступний матеріал
ВООЗ: вірус Ебола подолано
Теги:
Loading...