US Naval Forces

Пентагон зловив російські ЗМІ на брехні про есмінець у Чорному морі

  Міністерство оборони США спростувало інформацію про те, що російські бомбардувальники нібито змусили американський есмінець у Чорному морі змінити курс.

  Як повідомляє BBC Україна, у прес-службі американського відомства підтвердили, що в суботу, 30 травня два фронтові бомбардувальники Су-24 дійсно пролетіли на відстані близько 500 метрів від американського есмінця. Пентагон підкреслив, що на літаках не було зброї, і якоїсь загрози кораблю вони не становили. Есмінець, що патрулював акваторію, не міняв курс і не робив жодних спроб вийти на зв'язок із літаками. Американське міністерство оборони також виклало відеозапис події. За оприлюдненою раніше версією джерел російських інформагентств, після прольоту російських літаків корабель ВМС США екстрено розвернувся і пішов у нейтральні води.

  Бойовий ракетний есмінець Військово-морських сил США "Ross" увійшов в акваторію Чорного моря в суботу 23 травня. "Ми прагнемо до підтримання безпеки Світового океану і морських шляхів. Через зміцнення партнерства в Чорному морі ми можемо розраховувати на збільшення миру і процвітання у всьому регіоні", - заявив тоді командуючий есмінця Тад Горман.

  Попередній матеріал
  Волонтери "Євромайдан SOS" показали у Києві знятий ними фільм про Революцію Гідності
  Наступний матеріал
  Порошенко провів нараду з дипломатами та силовиками напередодні зустрічі контактної групи у Мінську
  Теги:

  Американський ракетний есмінець завтра увійде в Чорне море

  Есмінець США проводить бойові тренування у Чорному морі

  В Чорне море ввійшов американський есмінець

  У Чорне море направляється американський есмінець з системою протиракетної оборони