Печерський райсуд Києва відмовив прокуратурі в обранні запобіжних заходів колишнім нардепам Єфремову, Стояну та Гордієнку

  Печерський суд Києва відмовив прокуратурі у взятті Олександра Єфремова на підписку про невиїзд.

  Також суд повернув обвинувальний акт щодо колишніх нардепів через невідповідність нормам Кримінального процесуального кодексу, повідомляє УНІАН.

  Обвинувальний акт щодо Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка суд повернув через невідповідність нормам Кримінального процесуального кодексу України. Тепер сторона обвинувачення має його допрацювати.

  Таке рішення виголосила головуюча суддя Катерина Тарасюк. Вона пояснила, що обвинувальний акт не розкриває обставин злочину та має суперечності. Також суд відхилив клопотання прокуратури про особисте зобов'язання колишніх народних депутатів.

  Нагадаємо, 1 листопада у Олександра Єфремова сплив термін запобіжного заходу - домашній арешт. Наступного ж дня йому зняли браслет. Екс-регіонала звинувачують, зокрема, у перевищенні влади під час голосування за так звані диктаторські закони 16 січня.

  Як повідомляв 5.ua, 21 липня 2015 року Генпрокуратура завершила досудове розслідування щодо Єфремова, Стояна та Гордієнка за фактом прийняття "диктаторських законів". 20 жовтня 2015 року звинувачення проти Єфремова передали до суду.

  Попередній матеріал
  ВККС ще на місяць продовжила відсторонення від посад чотирьом суддям
  Наступний матеріал
  Меджліс прокоментував обшуки лідерів кримських татар окупаційною владою Криму