5 канал

Павленко: звільнення міністра АПК не стане політичною кризою

  Звільнення міністра АПК не стане політичною кризою.

  Так  свою ймовірну відставку прокоментував Олексій Павленко. В ефірі "5 каналу" він наголосив, що за міністрів Уряду голосує не одна політична сила, а весь парламент.

  У "Самопомочі", в свою чергу заявляють, що мають намір обговорити відкликання міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка на засіданні політсили. При цьому, лідер "Самопомочі" Олег Березюк заявив, що коаліцію покидати вони не мають наміру, йдеться лише про оновлення уряду.

  "Ми пропонуємо обговорити це на засіданні фракції і відкликати нашого міністра з уряду. Для чого? Не для того, щоби вийти з коаліції. Ми вважаємо коаліцію єдиним легітимним інструментом розвитку країни. А для того, щоби ми з вами, коаліціанти, сіли за стіл обговорення того, про що ви сьогодні говорили. Переписування коаліційної угоди не в питаннях зобов'язань, а в питаннях відповідальності. Погоджуюся з тим, що уряд дуже багато доброго зробив. Не буває так, що все погане. Вважаємо, що уряд сьогоднішній виконав своє завдання. Є нові завдання, які повинні виконувати нові люди", - заявив Березюк.

  Раніше повідомлялося, що фракція "Самопоміч" вимагає відставки Кабінету міністрів через умови ухвалення державного бюджету на 2016 рік. У п’ятницю, 22 січня, у партії заявили що відкликають свого міністра, бо "українська влада перебуває в глибокій, системній кризі".

  Попередній матеріал
  У Лук'янівському СІЗО проводять комплексну перевірку
  Наступний матеріал
  У Києві захворюваність на грип та ГРВІ нижче епідпорогу на 22% - КМДА