5 канал

Павленко анонсував запуск Держпродспоживслужби 10 лютого

  Початок повноцінної роботи Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба), яку було створено Кабінетом міністрів у вересні 2014 року, заплановано на 10 лютого 2016 року.

  Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко під час зустрічі з журналістами, передає "УНІАН".

  "Ми розраховуємо 10 лютого зробити запуск. Можу попередньо анонсувати", - сказав він.

  За його словами, 10 лютого планується запуск центрального апарату і регіональних відділень Держпродспоживслужби. Початок роботи відомства в регіонах передбачає одночасне припинення роботи реорганізованих і ліквідованих служб, на базі яких Держпродспоживслужба створюється. Міністр запевнив, що це не призведе до зупинки роботи за профілем служби.

  "Це сплановані дії з переходу. Не буде такого, що все зупинилося", - зазначив Павленко.

  Він також додав, що після запуску територіальних відділень Держпродспоживслужби продовжиться робота з формування її штату та бюджету. Фінансування нового відомства відбуватиметься за рахунок виділених у державному бюджеті коштів на служби, що ліквідовуються чи реорганізовуються.

  Водночас міністр відмовився коментувати відставку Сергія Глущенка з посади голови Держпродспоживслужби, яку було прийнято Кабінетом міністрів 13 січня.

  Нагадаємо, фракція "Самопоміч" вимагає відставки Кабінету міністрів через умови ухвалення державного бюджету на 2016 рік. У п'ятницю, 22 січня, у партії заявили що відкликають свого міністра, бо "українська влада перебуває в глибокій, системній кризі".

  Попередній матеріал
  У Данії компанія навчилася видавати паролі від Wi-Fi за допомогою банана (фото, відео)
  Наступний матеріал
  ВР не подолала вето Президента на закон про органи внутрішніх справ

  Павленко не є партійним міністром, тому заява "Самопомочі" не є підставою для відставки - радник міністра АПК

  Павленко: звільнення міністра АПК не стане політичною кризою

  Споживчі ціни у вересні зросли на 2,3% – Держстат