cpf.az

ПАРЄ обрала собі нового чільника

  Парламентська асамблея Ради Європи обрала собі нового голову. Ним став представник Європейської народної партії, іспанець Педро Аграмонт.

  Народний депутат України Ірина Геращенко, присутня на зимовій сесії ПАРЄ, повідомила, що Аграмонт один із тих, хто виступає за діалог з Росією. За словами Геращенко, новий голова ПАРЄ окремо згадав про Україну у своєму першому виступі на посаді. Зокрема, заявив, що сепаратисти при підтримці Росії тримають в окупації частину країни.

  Після обрання керівника Асамблеї депутати мають стати до розгляду порядку денного. Серед основних питань: міграційна криза, проблеми біженців у Європі та міжнародний тероризм. Російська делегація участі у засіданнях не братиме. Зазначимо, права голосу її позбавили ще у січні торік через анексію Криму та агресію на Донбасі.

  Нагадаємо, напередодні Росія офіційно відмовилася брати участь у січневій сесії ПАРЄ. Спікер російської Думи Сергій Наришкін заявив, що Росія повернеться до організації, якщо з делегації знімуть усі санкції.

  Попередній матеріал
  Кількість хворих на грип у Донецькій області зросла на 23,6%
  Наступний матеріал
  Корбан: Я не давав згоду на відставку з посади голови політради "Укропу"
  Loading...

  У Страсбурзі відкривається зимова сесія ПАРЄ

  Росія не братиме участі в жодному засіданні ПАРЄ у 2016 році

  У резолюції ПАРЄ прямо сказано, що частина Донбасу окупована російськими військами – Гончаренко

  ПАРЄ не скасувала ні повноважень російської делегації, ні санкцій проти неї