Парубій: Суспільство виявилося більш дорослим, ніж парламент

Перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій в інтерв'ю "5 каналу" визнав, що закон про валютні кредити продемонстрував зрілість громадськості та слабкість парламенту.

Парубій погодився з тим, що гостра суспільна реакція на вчорашній популістський закон про реструктуризацію кредитів є свідченням більшої зрілості громадян у порівнянні з депутатами.

"І більш дорослим, ніж парламент. Так, це правда! Вчора був надзвичайно важкий день, і далеко не найкращий з днів парламенту", - зазначив віце-спікер.

"Наскільки мені відомо, голова Верховної Ради всі ці скарги (депутатів на порушення регламенту – Ред.) направив у регламентний комітет, і власне регламентний комітет дасть висновок, як далі діяти голові Верховної Ради із цим законопроектом. Я думаю, що у найближчі дні наступного тижня ми зможемо отримати на всі ці скарги і на всі ці заяви депутатів узагальнюючий висновок регламентного комітету, і вже з цього ми будемо знати, як далі діяти щодо цього законопроекту", - розповів Парубій про наступні дії щодо скандального законопроекту.

Повне інтерв'ю з Андрієм Парубієм дивіться о 20:00 в ефірі "5 каналу", а також наживо на сайті 5.ua.

Попередній матеріал
Грецію визнали неплатоспроможною країною
Наступний матеріал
Речник "Азову" пояснив, чому бойовики полишили Широкине