Парубій про вчорашнє скандальне голосування: "Це був важкий день"

Перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій в інтерв'ю "5 каналу" розповів, як відбулося скандальне прийняття закону про валютні кредити 2 липня.

"Справді, вчора був дуже емоційно важкий день, і емоційно важкий вечір, бо вчора було поставлено на порядок денний величезну кількість надзвичайно важливих питань. Це було 5 законопроектів про реформу міліції, це був закон про прокуратуру, зранку були важливі кадрові питання, і ми мали ці питання розглядати згідно порядку денного. Фактично, це реформи, які взаємопов'язані - і прокуратури, і міліції", - сказав віце-спікер.

За його словами, увечері депутати були втомлені і дуже емоційно напружені. Ще одним фактором тиску став мітинг під стінами влади.

"Так, був мітинг, і тоді власне поступила пропозиція цей законопроект поставити на голосування, і також була спроба частини депутатів блокувати трибуну. І фактично в тих умовах і відбулось голосування. Для багатьох депутатів – до кінця вони навіть не зрозуміли, про що буде саме голосування, і на сьогодні є вже кілька заяв – та не кілька, багато заяв – про відкликання свого голосу, тому що дане питання не було включене в порядок денний, а отже було поставлене на голосування з порушенням чинного регламенту. Так само є не тільки відкликання, а й заяви про те, що було неперсональне голосування – тобто величезна кількість є навколо цього голосування юридично-правових регламентних норм, які не були до кінця врегульовані", - розповів Парубій.

Повне інтерв'ю з Андрієм Парубієм дивіться о 20:00 в ефірі "5 каналу", а також наживо на сайті 5.ua.

Попередній матеріал
Серйозні зрушення в забезпеченні армії можна буде побачити вже восени - Свірко
Наступний матеріал
"Севілья" офіційно повідомила про перехід Коноплянки